Renne Lugu

Renne noorusaeg möödus, nagu ehk paljudelgi selle ajastu noortel, üle kivide ja kändude. Sai omajagu elu ja maailma nähtud. Suved möödusid maal, loomade ja talumasinate ning toimetuste keskel. Seejärel tuli üsna ruttu suureks saada, et kõigi katsumustega rinda pista.

Soov aidata ja päästa viis Renne tööle Päästeametisse, kuid karjäär kontoritöölisena ei rahuldanud teda piisavalt, sest sisemine soov ise vahetult aidata põles sees tugevalt. Pereelu ja laste saabumine tegid siinkohal omad korrektuurid ja andsid hea võimaluse uueks alguseks päästetöötajana, vahetult inimesi aidates. See köidab Rennet praegugi ja iga tööpäeva algus toob naeratuse näole.

Lisaks päästetöötaja ametile ja samaaegselt kinnisvaramaakleri ameti pidamisele, on Renne uhke nelja lapse ema ja näitab neile eeskuju ka kodumaa kaitsmisel, olles selle aasta algusest Kaitseliidu tegevliige. Lisaks kaasab ta oma lapsi tihti sportlikesse tegevustesse, olles ise kirglik võrkpallur.

Rennes on alati olnud võistlejahinge ja soovi avastada ning katsetada. Seetõttu on ta end pannud proovile rahvusvahelistel päästetöötajate võistlustel, kust toonud mitmeid medaleid. Samuti osaleb ta võrkpallivõistlustel.

Oma tegemistega on Renne eeskujuks igas vanuses naistele, näidates, et kui on tõeline soov midagi saavutada, siis eesmärgi nimel tegutsedes on kõik võimalik.


Renne Tegemised


Hoia end Renne huvitavate tegevuste ja väljakutsetega kursis, jälgides Rennet sotsiaalmeedias:


FaceBookis
www.facebook.com/renne.merilo

InstaGramis
www.instagram.com/rennemeriloToeta Rennet
Olles endalegi ootamatult võtnud vastu kutse osaleda Missis Estonia 2022 võistlustel ja veelgi ootamatumalt selle võitnud, saavutas Renne rahvusvahelistel Miss Worldwide võistlustel Singapuris kõrge ja auhinnalise teise koha. Renne järgmine väljakutse on osaleda rahvusvahelistel võistlustel 2023 aasta suvel.

Anna oma panus selle õnnestumiseks ja toeta Rennet!

Renne Merilo  EE252200221014613233
Selgituseks lisa mõni hea soov Rennele.

Oleme tänulikud iga panuse eest!

Renne tõi Septembri lõpus Austrias toimunud rahvusvahelistelt tuletõrjevõistlustelt 4 hõbemedalit. Seal osales 20 riiki. Kõlab uskumatuna...! Kõigest kuu aega enne võistlusi sai talle auks Missis Estonia 2022 tiitel ja tagasi tavapärasesse rütmi...

...kuigi see tavapärane rütm osutus siiski üsna ebatavaliseks. Tee võistlustele Austriasse sai võetud ette mikrobussiga, koos töökaaslastega. Rennel oli teele asudes väike külmetus. Mikrobuss otsustas tee peal katki minna ja selle parandamisega oli parasjagu janti... Lõpuks jõuti siiski kenasti Austriasse kohale - külmetunud, magamata ja peaaegu otse rajale...

Renne ise mõtiskleb siiamaani, et kui poleks olnud seda väikest külmetust ja mikrobuss tee peal katki poleks läinud, kas oleks võtnud kulla... eks jääme mõtisklema ja ootama uusi väljakutseid.

Mrs. Worldwide esikolmik.
Mrs. Worldwide First Runner Up
Rahvuskostüümid Singapuris
Kirjuta meile, kui soovid Rennet kaasata enda huvitavasse projekti või ettevõtmisse
info@rennemerilo.ee